Töötajad

Juhatus

Administratsioon

Müük

  • Katrin Nõmme

    Mikro- ja molekulaarbioloogia tootejuht

    Mob: 5301 1962
    katrin@diamedica.ee

  • Maris Mättikas

    Müügijuht: laboritarbed, kiirtestid-analüsaatorid, protseduuritarvikud, kaubad perearstidele

    Tel: 683 7821
    Mob: 5807 0667
    maris@diamedica.ee

  • Eero Raudsepp

    Haiglavarustuse müügijuht

    Mob: 5807 0817
    eero@diamedica.ee

  • Peeter Grossberg

    Tootejuht: Thermo, KEN, automaatpipetid, otsikud

    Mob: 509 0242
    peeter@diamedica.ee

  • Marit Paluteder

    Immunoloogia tootejuht

    Tel: 683 7895
    Mob: 501 2353
    marit@diamedica.ee

  • Marju Tuulis

    Müügijuht: Mikrobioloogia ja üldlaboriseadmed

    Mob: 5558 8743
    marju@diamedica.ee

  • Laura Liivamägi

    Teadusvaldkonna mikro- ja molekulaarbioloogia tootejuht

    Mob: 5334 0084
    laura@diamedica.ee

  • Juri Nosatch

    Radioloogia ja piltdiagnostika konsultant

    Mob: 557 3131
    juri@diamedica.ee

Hooldus

Ladu