Weyer Ceramotherm soojenduslambid

Weyer Ceramotherm soojenduslambid

Weyer Ceramotherm soojenduslambid sobivad nii uuringute läbiviimiseks kui elustamislaudadele. Ceramotherm soojendid kiirgavad silmale nähtamatut infrapunakiirgust, mis absorbeerub naha pindmistes kihtides ja konverteeritakse soojuseks. Valikus on 2 mudelit:
1. Ceramotherm WY3100 on mõõtmetelt väiksem kui WY3200, tal on üks soojenduselement ja sobib eelkõige uuringute läbiviimiseks ja kehaosade osaliseks soojendamiseks. 
2. Ceramotherm WY3200 katab suurema pindala, kuna tal on kaks soojenduselementi. WY3200 sobib hästi näiteks elustamislaudade soojendamiseks.
Ceramotherm seadmeid on lihtne käsitseda, ekraani heledus muutub automaatselt vastavalt ümbritsevale keskkonnale. Valguse intensiivsus on reguleeritav 5-astmeliselt, valguse värvustemperatuur on 4000K. Seadmel on integreeritud 3 taimerit: Apgar-taimer, stopper ja tavataimer. 
Ceramotherm on saadaval nii laekinnitusega, seinakinnitusega (valikus erineva pikkusega õlad) kui ratastel statiivil, mille kõrguse reguleerimise ulatus on 1535-1935mm.  

Täpsema info saamiseks võta ühendust: