SFT !M1 mobiilse röntgenseadmega minikaubik

SFT !M1 mobiilse röntgenseadmega minikaubik

Solutions for tomorrow (SFT) !M1 mobiilse röntgenseadmega minikaubik annab mobiilsusele uue tähenduse. Enam ei pea patsient haiglasse tulema, vaid radioloog saab ise minna mobiilse röntgenseadmega tema juurde (nt hooldekodude ja vanglate patsiendid, kelle transport võib olla raskendatud). 

Kliendi poolt valitud minikaubiku pagasiosa ehitatakse !M1 mobiilse röntgenseadme jaoks ümber. Nii röntgenseadme peale- kui mahalaadimine võtab aega vähem kui 1 minuti. Tänu väikestele mõõtudele ja kergele kaalule on !M1 lihtsasti manööverdatav. 

X-tech cell® tehnoloogial põhinev aku võimaldab täislaetult töötada röntgenseadmega 9h ning aku täislaadimiseks kulub vaid 1,5h. Ainuüksi 10 minutit laadimist annab seadmele 1h tööaega. Seadme käivitusaeg on 10 sekundit.

!M1 mobiilse röntgenseadmega saab kasutada nii Canoni, Konica Minolta kui SFT enda täisdigitaalseid juhtmevabu detektoreid, mis on saadaval erinevas mõõdus (seadet tellides tuleb täpsustada, millise tootja detektoreid soovitakse kasutada). Detektoreid hoiustatakse seadmes horisontaalselt, millega välditakse mustuse kogunemist hoiupesadesse. Detektorite laadimine toimub seadmes automaatselt.

!M1 mobiilsel röntgenseadmel on 17-tolline puutetundlik ekraan ning suurepärane pildikvaliteet!

Täpsema info saamiseks võta ühendust: