SFT !M1 mobiilne röntgenseade

SFT !M1 mobiilne röntgenseade

Solutions for tomorrow (SFT) !M1 on uue põlvkonna mobiilne röntgenseade. Tegu on väikseima, kergeima ning parima akuga mobiilse röntgenseadmega! 

X-tech cell® tehnoloogial põhinev aku võimaldab täislaetult töötada röntgenseadmega 9h (1200 röntgenülesvõtet või 15km liikumist) ning aku täislaadimiseks kulub vaid 1,5h. Ainuüksi 10 minutit laadimist annab seadmele 1h tööaega. Seadme käivitusaeg on 10 sekundit.

!M1 on tänu mõõtmetele ja kergele kaalule (324kg) lihtsasti manööverdatav ning transpordiasendis ei ole ettevaade varjatud. Seadmega saab kasutada nii Canoni, Konica Minolta kui SFT enda täisdigitaalseid juhtmevabu detektoreid, mis on saadaval erinevas mõõdus (seadet tellides tuleb täpsustada, millise tootja detektoreid soovitakse kasutada). Detektoreid hoiustatakse seadmes horisontaalselt, millega välditakse mustuse kogunemist hoiupesadesse. Detektorite laadimine toimub seadmes automaatselt.

!M1 mobiilsel röntgenseadmel on 17-tolline puutetundlik ekraan ning suurepärane pildikvaliteet!

Lisaks on !M1 võimalik tellida oma kujundusega, s.t. seadme küljepaneelile saab panna kliendi poolt soovitud pildi, logo vms. (näiteks lasteosakonna puhul ka lapse tehtud joonistus).

Täpsema info saamiseks võta ühendust: