Medifa 7000 operatsioonilauad

Medifa 7000 operatsioonilauad

Medifa 7000 operatsioonilauad on funktsionaalsed, kvaliteetsed ja kaasaegse disainiga. Tegu on operatsioonilaudadega, mille kandevõime on 544kg. Operatsioonilaudade valikus on 2 erineva konfiguratsiooniga mudelit sõltuvalt ülemise seljaosa ja "neerusilla" reguleerimise olemasolust - lahenduse leiab kõikide kirurgiliste operatsioonide jaoks. Kõigil operatsioonilaudadel on 80mm polster, mida on kerge puhastada. Erinevaid asendeid saab elektriliselt seadistada nii operatsioonilaua sambalt kui käsipuldilt (jalapedaal lisavarustuses). Operatsioonilauad on täies pikkuses röntgenkiiri läbilaskvad ning neid on mugav kasutada arkoskoobiga. Topeltrattad tagavad hea manööverdavuse, tsentraalpidur ning stabilisaatorid kindlustavad operatsioonilaua liikumatuse operatsiooni ajal.

Operatsioonilaua pikkus on 2180mm, laius ilma küljerelssideta 550mm ning kõrguse reguleerimine vahemikus 580-1100mm. Lisaks erinevatele operatsioonilaua osade reguleerimisele on olemas ka kiire nullasendi võimalus.

Lisavarustuse valik on väga lai: erinevad käe-, jala-, pea- ja küljetoed, seljaplaat õlaoperatsioonide jaoks, anesteesiaraam, tilgajalg, ortopeediline laiendus, operatsioonilaua lisade hoiukäru jpm. 

Täpsema info saamiseks võta ühendust: