Medifa 6000 operatsioonilauad

Medifa 6000 operatsioonilauad

Medifa 6000 operatsioonilauad on funktsionaalsed, kvaliteetsed ja kaasaegse disainiga. Operatsioonilaudade valikus on 3 erineva konfiguratsiooniga mudelit sõltuvalt seljaplaadist (1- või 2-osaline) ning pikisuunas liigutamise funktsiooni olemasolust.  Kõikidel operatsioonilaudadel on ergonoomilise kujuga roheline polster, mida on kerge puhastada. Erinevaid asendeid saab elektriliselt seadistada nii operatsioonilaua sambalt kui käsipuldilt (jalapedaal lisavarustuses). Topeltrattad tagavad hea manööverdavuse, tsentraalpidur ning stabilisaatorid kindlustavad operatsioonilaua liikumatuse operatsiooni ajal.

Operatsioonilaua pikkus on 2080mm, laius ilma küljerelssideta 540mm, kõrguse reguleerimine vahemikus 690-1050mm ning kandevõime 454kg. Lisaks erinevatele operatsioonilaua osade reguleerimisele ja nullasendile saab lauda pikisuunas liigutada 300mm ning "neerusild" on käsipuldilt seadistatav.

Lisavarustuse valik on väga lai: erinevad käe-, jala-, pea- ja küljetoed, seljaplaat õlaoperatsioonide jaoks, anesteesiaraam, tilgajalg, ortopeediline laiendus, operatsioonilaua lisade hoiukäru jpm.

Täpsema info saamiseks võta ühendust: