Medifa 5000 operatsioonilauad

Medifa 5000 operatsioonilauad

Medifa 5000 operatsioonilauad on funktsionaalsed, kvaliteetsed ja kaasaegse disainiga. Operatsioonilaudade valikus on väga erineva konfiguratsiooniga mudelid sõltuvalt kandevõimest, pikisuunas liigutamise funktsiooni olemasolust ja asendite reguleerimisviisist (elektriline, hüdrauliline või manuaalne). Kõikidel operatsioonilaudadel on ergonoomilise kujuga roheline polster, mida on kerge puhastada. Erinevaid asendeid saab seadistada nii operatsioonilaua sambalt kui käsipuldilt (jalapedaal lisavarustuses), topeltrattad tagavad hea manööverdavuse.

Operatsioonilaua pikkus on 2080mm, laius ilma küljerelssideta 540mm ning kõrguse reguleerimine vahemikus 600-950mm või 780-1080mm (sõltuvalt mudelist). Operatsioonilaua kandevõime on sõltuvalt mudelist kas 200kg või 250kg. Lisaks erinevatele operatsioonilaua osade reguleerimisele ning nullasendile saab lauda pikisuunas liigutada 285mm või 310mm (sõltuvalt mudelist).

Lisavarustuse valik on väga lai: erinevad käe-, jala-, pea- ja küljetoed, "neerusilla" funktsioon, seljaplaat õlaoperatsioonide jaoks, anesteesiaraam, tilgajalg, ortopeediline laiendus, operatsioonilaua lisade hoiukäru jpm.

Täpsema info saamiseks võta ühendust: