Heinemann Modula Europa LOR töökoht

Heinemann Modula Europa LOR töökoht

Heinemann Modula Europa LOR töökoht on optimaalse suurusega ning mahutab kõik vajalikud instrumendid. Töökoha korpus on tsingitud terasest ning põhi roostevabast terasest. Pealispinnad on antibakteriaalselt töödeldud ning on kergesti puhastatavad ja desinfitseeritavad. Värvivalikus on 20 erinevat tooni.
Standardvarustusse kuuluvad elektrooniline juhtpaneel, pöörlev õlg erinevate töövahendite hoidmiseks, integreeritud peeglisoojendi (ventilaatoriga), täielikult avanevad ning vaikselt sulguvad sahtlid, väljatõmmatav kirjutamisalus, jäikade endoskoopide desinfitseerimispesad, akrüülklaasiga kaetud kaks töötasandit instrumentide hoidmiseks, jalapedaaliga avatav prügikast.
LOR töökoht komplekteeritakse vastavalt kliendi soovidele. Modula Europa töökohale saab paigaldada väga erinevat lisavarustust. Lisavarustuses on muuhulgas pealamp (nii fiiberoptilise kaabliga kui kaablita mudel) koos hoidikuga, monitori hoidik, mikroskoobid (KAPS, ZEISS) koos vastava õlaga, aspiratsioonisüsteem (nii manuaalse kui loputussüsteemiga variant), kõrvaloputussüsteem, suruõhusüsteem, valgusallikad (nii LED kui halogeen), painduvate endoskoopide desinfitseerimispesad, töötasapinna kohal olev riiul, 50-120cm töökoha laiendus, UV sahtel jpm.

Täpsema info saamiseks võta ühendust: