Codex DNA nüüd Eestis!

Alates 2020.a. septembrist on Diamedica Codex DNA esindaja Eestis. Codex DNA on ainsana maailmas loonud täisautomaatse sünteetilise bioloogia tööjaama – geeniprinteri BioXp™ 3250.

BioXp™ süsteem on maailmas ainus täisautomaatne sünteetilise bioloogia tööjaam, mis suudab ehitada raamatukogusid, geenifragmente, geene, genoome ja kloone - ning seda vähem kui 21 tunniga! Molekulaarbioloogia töövoogude sünteesimise aeg väheneb nädalast ja kuust lausa päevade ja tundideni! BioXp™ tööjaama ja valdkonna standardse Gibson Assembly® meetodi loojad kiirendavad edusamme personaalmeditsiini, antikehade väljatöötamise, vaktsiinide väljatöötamise, bioloogiliste ainete, jm valdkonnas.

CodexDNA pakub raamatukogu valmistamise teenuseid, Gibson Assembly® reagente ja SARS-CoV-2 täielikku sünteetilist reference materjali koos T7 promootori ja SARS-CoV-2 sünteetilise RNA kontrolliga. Samuti liigutakse NGS-i töövoo ettevalmistamissüsteemidesse, olles DNA oligonukleotiidide sünteesimises sekveneerimise jaoks oma valdkonnas eesotsas.

Loe rohkem siit: Codex DNA