Operatsioonilauad

Medifa-Hesse MAT5000 operatsioonilauad

Medifa-Hesse MAT5000 operatsioonilauad on funktsionaalsed, kvaliteetsed ja kaasaegse disainiga. Operatsioonilaudade valikus on väga erineva konfiguratsiooniga mudelid sõltuvalt kandevõimest, pikisuunas liigutamise funktsiooni olemasolust ja asendite reguleerimisviisist (elektriline, hüdrauliline või manuaalne). Kõikidel operatsioonilaudadel on ergonoomilise kujuga roheline polster, mida on kerge puhastada. Erinevaid asendeid saab seadistada nii operatsioonilaua sambalt kui käsipuldilt (jalapedaal lisavarustuses), topeltrattad tagavad hea manööverdavuse.

Operatsioonilaua pikkus on 2160mm, laius ilma küljerelssideta 540mm ning kõrguse reguleerimine vahemikus 600-950mm või 750-1050mm (sõltuvalt mudelist). Lisaks erinevatele operatsioonilaua osade reguleerimisele ning nullasendile saab lauda pikisuunas liigutada 300mm.

Lisavarustuse valik on väga lai: erinevad käe-, jala-, pea- ja küljetoed, "neerusilla" funktsioon, seljaplaat õlaoperatsioonide jaoks, anesteesiaraam, tilgajalg, ortopeediline laiendus, operatsioonilaua lisade hoiukäru jpm.

Täpsem info:
Eero Raudsepp, haiglavarustuse müügijuht
tel 58 070 817, eero@diamedica.ee