Inimesed

Jaan Saluvere

Juhatuse liige
Mob: 5053 953
jaan@diamedica.ee


Mari Saar

Pearaamatupidaja
Tel: 6837 894
Mob: 5076 741
mari@diamedica.ee

Alli Edovald

Juhiabi
Tel: 6837 896
Mob: 5035 273
alli@diamedica.ee

Hede Leppik

Müügisekretär
Tel: 6837 890
Mob: 5349 7810
hede@diamedica.ee

Mart Saluvere

Kvaliteedijuht-projektijuht
Tel: 6837 898
Mob: 5076 802
mart.saluvere@diamedica.ee


Peeter Grossberg

Peeter Grossberg

Tootejuht: Thermo , KEN, automaatpipetid, otsikud
Mob: 5090 242
peeter@diamedica.ee

Marit Paluteder

Marit Paluteder

Tootejuht: immunoloogia
Tel: 6837 895
Mob: 5012 353
marit@diamedica.ee

Katrin Nõmme

Katrin Nõmme

Mikro- ja molekulaarbioloogia tootejuht Tartu filiaal
Mob: 5301 1962
katrin@diamedica.ee

Eero Raudsepp

Eero Raudsepp

Haiglavarustuse müügijuht
Mob: 5807 0817
eero@diamedica.ee

Maris Mättikas

Maris Mättikas

Müügijuht: laboritarbed, kiirtestid-analüsaatorid, protseduuritarvikud, kaubad perearstidele
Tel: 6837 821
Mob: 5807 0667
maris@diamedica.ee

Marju Tuulis

Marju Tuulis

Müügijuht: Thermo Scientific laboriseadmed, pipetid, otsikud; Thermo Scientific MAS kvaliteedikontrollid, mikro- ja molekulaarbioloogia, tööstusvaldkond
Mob: 5558 8743
marju@diamedica.ee

Jüri Nosatch

Jüri Nosatch

Radioloogia ja piltdiagnostika konsultant - radiograafia, läbivalgustus, angiograafia, arkoskoobid, KT ja MR seadmed, CR/DR seadmed, ultraheliseadmed, pilditöötluse tarkvaralahendused (DICOM, PACS), erilahendused veterinaariale ja tööstusele.
Mob: 557 3131
juri@diamedica.ee

Laura Liivamägi

Teadusvaldkonna mikro- ja molekulaarbioloogia tootejuht (Agilent Technologies; Thermo Fisher Scientific seadmed, pipetid)
Mob: 53340084
laura@diamedica.ee


Rain Simovart

Klienditoe üksuse juht
Mob: 5189 636
rain@diamedica.ee

Sergei Bõkov

Hooldusinsener
Tel: 6837 897
Mob: 5151 629
sergei@diamedica.ee

Ilmar Isakar

Hooldusinsener (Tartu)
Mob: 5348 8075
ilmar@diamedica.ee

Mart Saar

Hooldusinsener
Mob: 5305 9235
mart@diamedica.ee

André Ali

Hooldusmeeskonna juht
Tel: 6837 893
Mob: 5048 609
andre@diamedica.ee

Sergei Štšetina

Hooldusinsener
Mob: 5304 5133
sergei.s@diamedica.ee


Irina Bõkova

Laohoidja
Mob: 5850 1065
irina@diamedica

Janar Mäekivi

autojuht
Mob: 5850 1031
janar@diamedica.ee